Pozvánka na Ekonomické reči #10

Jubilejné desiate Ekonomické reči s jedinečným hosťom. Z Trinity College v Connecticute nás navštívi profesor Edward Stringham!

Pozvánka na Ekonomické reči #10

Jeho prednáška na tému Private governance nám priblíži, ako môžu byť právo a poriadok poskytované súkromne. Stretneme sa už 14. marca 2018 o 19:00 hod v Zámockom pivovare v Bratislave. Tešíme sa na vás! 

Prednáška bude v angličtine.

Príďte na jedno Zámocké polotmavé, dozviete sa ako funguje súkromná regulácia a prečo by sme jej mali venovať viac pozornosti. Vstup je voľný. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

 

Pridajte sa na FB podujatie.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards